kao
- Czy preparat ONOZIS® hamuje wypadanie włosów?

Odp. Wypadanie włosów niepokoi każdego z nas , ONOZIS® poprzez dostarczenie aminokwasów siarkowych wpływa na wydłużenie życia włosa. Zwiększona łamliwość i nadmierne wypadanie włosów są związane z ich nieodpowiednim odżywieniem. Niezależnie od typu łysienia i rodzaju podjętej kuracji, powinniśmy dostarczać włosom substancji, z których są zbudowane.

ONOZIS® zawiera aminokwasy siarkowe niezbędne do syntezy keratyny, podstawowego białka strukturalnego włosów i paznokci. Cebulki, do których zostały dostarczone aminokwasy łączące włókna budulcowe włosów, wypuszczają z każdym nowym cyklem mocno zakorzenione i szybciej rosnące gęste włosy.

Zdecydowanie częstszym problemem jest  nadmierne wypadanie włosów i ich osłabienie niż prawdziwe łysienie. Rzadkie włosy to efekt nieprawidłowego funkcjonowania mieszków włosowych. Rosnące w ich wnętrzu cebulki karłowacieją na skutek braku w codziennej diecie niezbędnych mikroelementów.

Podstawowym przeznaczeniem preparatu ONOZIS® jest właśnie wspomaganie procesu porostu włosów. Jego skuteczność potwierdził prof. Andrzej Langer w swoich badaniach prowadzonych w Dermatologicznej Klinice Uzdrowiskowej w Iwoniczu Zdroju.

 


copyright © 2023 NYCOMED Sp. z o.o.
NIP: 526 28 68 535, KRS: 0000237611
Kapitał zakładowy: 50 000,00 zł
Aleje Jerozolimskie 146 A, PL 02-305 Warszawa
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nota prawna