kao

Wymarzony instruktor / instruktorka fitnessu powinien być... uśmiechnięty!

Niedawno ogłosiliśmy laureatów (a właściwie laureatki :-) ) konkursu „Włóż do (nowej) torby to, co potrzebne". Teraz przyszedł czas na ogłoszenie wniosków, które nasunęły się nam z wypełnionych przez Panie ankiet.
W konkursie wzięło udział 256 Pań. Postanowiliśmy nagrodzić 30 Pań, które nadesłały najciekawiej wypełnione ankiety z poprawnymi odpowiedziami. Jedynie 36 ankiet zostało wypełnionych prawidłowo - gratulujemy Paniom posiadania wiedzy na temat ONOZISU i Albothylu i mamy nadzieję, że ponowne wypełnienie ankiety nie stanowiłoby już problemu także dla pozostałych Pań. Niestety na wielu ankietach (94) brakowało danych osobowych - najczęściej adresu mailowego lub podpisu, co mogło spowodować, że ankieta była nieważna.
Otrzymaliśmy zapytanie, dlaczego tylko 30 toreb... Chętnie rozdalibyśmy więcej (i to na pewno zrobimy!), ale dostaliśmy bardzo małą liczbę prawidłowo uzupełnionych ankiet. A przypominamy, że regulamin przewidywał 100 toreb za 100 najciekawszych wypowiedzi spośród POPRAWNIE WYPEŁNIONYCH ankiet. Niektóre wypowiedzi mimo pewnych niedociągnięć na ankiecie (np. brak adresu) i tak nagrodziliśmy za ponad przeciętną pomysłowość. Z kolei niektóre, choć poprawnie wypełnione, niestety okazały się zbyt mało kreatywne.
Zapewne są Panie niezmiernie ciekawe, jakie cechy posiada wymarzony instruktor (instruktorka) fitness...

Najwięcej Pań - prawie 1/4 - odpowiedziało, że instruktor powinien być uśmiechnięty! Kolejne wysoko notowane przez Panie cechy to: profesjonalizm, komunikatyność, energiczność, kreatywność, miłe usposobienie, poczucie humoru i wesołość, a także cierpliwość. Wśród odpowiedzi pojawiły się też np. indywidualne podejście do ćwiczącego, pozytywne nastawienie oraz dobra muzyka na zajęciach, a nawet... znajomość budowy ciała! Jak wynika z ankiet, dbanie o bezpieczeństwo uczestników podczas zajęć nie okazało się dla Pań istotne - wymieniła je tylko jedna z uczestniczek ankiety. Co oznacza, że bezpieczeństwo na zajęciach to rzecz dla Pań tak oczywista (i w związku z tym niezauważalna) jak powietrze... Taka informacja cieszy, bo wiadomo, że poczucie bezpieczeństwa zdecydowanie zwiększa stan relaksu i odprężenia. Okazało się także, że wiek instruktora nie gra dla Pań większej roli. Wymarzony instruktor ma być po prostu młody duchem!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za wzięcie udziału w naszym konkursie! Laureatkom gratulujemy, a wszystkim przypominamy, że warto zalogować się na stronie onozis.pl, zostać Ambasadorem ONOZISu i zbierać nagrody! Już za samą rejestrację czeka nagroda - wspaniała różowa zawieszka, przydatna na przykład do walizki na wakacyjne wypady nad morze... A potem czekają kolejne nagrody, dlatego warto kolekcjonować nasze perły! :-)


Konkurs  „Włóż do (nowej) torby to, co potrzebne” rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, że nagrody w konkursie „Włóż do (nowej) torby to, co potrzebne” otrzymują:

LAUREACI W KATEGORII INSTRUKTOR:

Nagrody główne – szkolenie prowadzone przez IFAA (za największą liczbę dostarczonych ankiet):
1. Anna Fetraś, Łódź
2. Aneta Ożarowska, Warszawa
3. Monika Wypych, Kraków

Torby sportowe Albothyl (za najwcześniej przysłane ankiety):
1. Izabela Maikowska-Salik, Olsztyn
2. Aneta Ożarowska, Warszawa
3. Monika Wypych, Kraków

Ręczniki Albothyl (za przysłanie wymaganej liczby ankiet):
1. Anna Fetraś, Łódź
2. Izabela Maikowska-Salik, Olsztyn
3. Aneta Ożarowska, Warszawa
4. Alicja Solska, Nowa Wieś Lęborska
5. Monika Wypych, Kraków

LAUREACI W KATEGORII UCZESTNIK ZAJĘĆ:

Torby sportowe Albothyl (za najbardziej oryginalne i pomysłowe wypowiedzi na pytanie „Wymień cechy twojego wymarzonego instruktora/instruktorki fitness”):
1. Agata Baran - prosimy o podanie adresu pocztowego na: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
2. Anna Bednarczuk
3. Anna Fabiś, Łódź
4. Anna Fluderska, Łódź
5. Karolina Grzywińska, Olsztyn
6. Agnieszka Heidt, Łódź
7. Irena Idłowska, Warszawa
8. Katarzyna Iwaniec, Olsztyn
9. Maja Lipińska, Olsztyn
10. Ewa Łukasz-Załęcka, Warszawa
11. Agnieszka Łuksza, Warszawa
12. Katarzyna Malarska, Olsztyn - prosimy o uzupełnienie danych kontaktowych (mail) na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
13. Monika Mickiewicz, Olsztyn
14. Izabela Pacuła, Warszawa
15. Lilla Pietrzycka, Zgierz
16. Małgorzat Smolińska, Olsztyn
17. Aneta Sotoła, Kraków
18. Bożena Sotoła, Kraków
19. Anna Stolarkiewicz, Warszawa
20. Katarzyna Szlendak - prosimy o podanie adresu pocztowego na: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
21. Paulina Szałas, Kraków
22. Katarzyna Tkaczyk, Warszawa
23. Anna Waboł, Kraków - prosimy o uzupełnienie adresu pocztowego na: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
24. Katarzyna Wiercioch, Szczawnica
25. Cecylia Wojdalińska, Warszawa
26. Jolanta Woźniacka, Łódź
27. Izabela Wójcik, Łódź
28. Joanna Urbelewicz, Olsztyn
29. Ewa Zajączkowska, Łódź
30. Malwina Zarzeczna, Łódź

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę! Torby i ręczniki wyślemy pocztą. Prosze się ich spodziewać najpóźniej do 15.07.09. W razie problemów z dotarciem przesyłki prosimy o kontakt This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub tel.: 22 499 83 84.

Dostaliśmy wiele ciekawych wypowiedzi, Komisja Konkursowa miała więc bardzo trudny wybór. Poniżej zamieszczamy jedne z najbardziej pomysłowych:

Miła, skoczna, uśmiechnięta,
Pachnąca przed zajęciami i po jak mięta,
Usportowiona wspaniale i nie zmęczona wcale!
(Pani Jolanta z Łodzi)

Uśmiechnięta wiercipięta,
Super ćwiczenia pamięta,
Na brzuszki i na uda,
Nie oprze się im żadna maruda.
(Pani Anna z Łodzi)

Składniki wymarzonego instruktora fitness:
- 2 szklanki życzliwości
- 1 kg wiedzy instruktorskiej
- 2 łyżki poczucia rytmu
- szczypta uśmiechu
Wszystkie składniki należy połączyć przy rytmach muzyki i w dobrym gronie.
(Pani Izabela z Łodzi)

"Ulubieńcem" Komisji Konkursowej stały się hasła Pań Anety i Bożeny Sołota: "Przyjazny dyktator" oraz "Energiczny przystojniak".

Wnioski z ankiet zamieścimy wkrótce na stronie internetowej albothyl.pl, onozis.pl oraz ifaa.pl. Ponieważ duża część odpowiedzi była niepoprawna, czujemy potrzebę dalszego informowania o naszych produktach. Właściwe odpowiedzi dotyczące naszych produktów w ankiecie to:
ONOZIS to przede wszystkim aminokwasy, czyli podstawowy budulec włosa i paznokci.
ALBOTHYL to silny lek na infekcje intymne.

Jeśli któraś z Pań zauważy, że jej lub koleżanki nazwisko zostało napisane niepoprawnie, prosimy o kontakt na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Komisja Konkursowa obradowała dn. 07.07.2009 w składzie: Jolanta Peche - Brand Manager produktów Albothyl i Onozis, Przewodnicząca Komisji Konkursowej; Agnieszka Kornas - pomysłodawca i organizator konkursu, właściciel agencji MACTE! - organizatora konkursu; Agnieszka Mickiewicz - Przedstawiciel IFAA Polska

Przedłużamy czas trwania konkursu z IFAA

Przypominamy o naszym ankietowym konkursie z IFAA, ALBOTHYLEM i ONOZISEM!

Informujemy, że przedłużamy czas trwania konkursu, ostateczny termin nadsyłania
ankiet przesuwamy na 30.06.2009r.

Gra jest warta świeczki, bo 3 osoby, które nadeślą najwięcej poprawnie wypełnionych ankiet wygrywają szkolenie prowadzone przez IFAA,  a dla  100 uczestników, którzy udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie 9.  przygotowaliśmy porządne sportowe torby, co z pewnością  byłoby miła niespodzianką dla Państwa podopiecznych.

Torby dostaną także trzy pierwsze osoby, które nadesłały ankiety w pierwszym terminie oraz trzy, wylosowane.

Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone do 07.07.2009 roku.


Udany występ IFAA na konwencji EUFORYA


Jako bardzo udaną ocenili prezentację Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFAA uczestnicy konwencji fitness EUFORYA 2009. Konwencja odbyła się w dniach 8-10 maja podczas targów FITEXPO Fitness & Sport Park w Poznaniu. Uczestniczyła w niej rekordowa liczba instruktorów i miłośników ruchu, bo ponad 500 osób. Dla IFAA Polska konwencja była okazją do przedstawienia swoich najlepszych prezenterów i szkoleniowców oraz pełnej oferty szkoleń i imprez. IFAA zaprosiła znanych międzynarodowych prezenterów fitness: Jessikę Expositó z Hiszpanii i José Martineza z Republiki Dominikany. Oboje wzbudzili entuzjazm wśród ćwiczących. Jessica pokazała m.in. swój autorski program BATUKA, który realizuje od kilku lat dla telewizji hiszpańskiej. Płyta DVD z choreografiami BATUKA uzyskała niedawno status diamentowej, sprzedając się w nakładzie 1,5 mln egzemplarzy. Jedną z lekcji José był program Dance Reggae, którego jest twórcą. Efekt: nieomal komplet uczestników zapisanych na szkolenie José z tej formy, które IFAA oferuje w przedostatni weekend maja w Gdańsku.
Oprócz zagranicznych gwiazd wystąpili świetni polscy prezenterzy IFAA: Magda Prieditis (Dąbrowska) z Agnieszką Botą w lekcji Ragga Dance, Tomek Kostro na dwóch stepach, Sylwia Kamińska i Paweł Oracz we wspólnej lekcji „Step of Young Talents”. Prezenterzy IFAA pokazali nie tylko bardzo ciekawe, różnorodne i perfekcyjne metodycznie choreografie, ale potrafili stworzyć niezwykłą atmosferę, porywając za sobą ćwiczącą salę.
Polska Akademia IFAA zaprezentowała na stoisku swoją ofertę edukacyjną na 2009 rok. Zespół szkoleniowców udzielał porad. Wiele osób skorzystało z inauguracyjnych promocji oraz wzięło udział w konkursie organizowanym przez IFAA razem z firmą Nycomed. Na stoisku można było zaopatrzyć się w „Katalog szkoleń IFAA”, a na wyczerpanych całodziennymi ćwiczeniami czekały napoje i batony energetyczne Inkospor.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konwencji EUFORYA na stronie www.ifaa.pl

Albothyl urządza konkurs z IFAA! Włóż do torby (na fitness) to, co potrzebne.


Albothyl i ONOZIS urządza konkurs z IFAA! Włóż do torby (na fitness) to, co potrzebne

Albothyl i ONOZIS wraz z IFAA -  Akademią Aerobiku i Fitnessu o międzynarodowym zasięgu oraz wieloletnim doświadczeniu, budowanym w Niemczech od 25 lat – organizują konkurs dla trenerów i ich podopiecznych.
Pierwsza odsłona konkursu  oraz prezentacja kursów dla instruktorów  odbyła się na Międzynarodowych Targach Poznańskich FIT-EXPO Fitness & Sport Park - corocznym, profesjonalnym spotkaniu umożliwiającym wymianę doświadczeń i wizji związanych z przyszłością branży, a także platforma gromadzenia wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności. Na stoisku IFAA odbyła się premiera konkursu.
Zasady konkursu są następujące: instruktor dostaje od nas 100 ankiet (w razie potrzeby z podanej niżej strony możesz ściągnąć gotowy do druku plik lub zadzwonić pod numer 22 499 83 84, a wyślemy ich dostatek), które potem podczas przerwy w klubie daje do wypełnienia klientkom , które trenują. Wypełnienie ankiety nie zajmuje więcej niż 3 minuty.


Zbierz ankiety, dopisz swoje nazwisko lub przystaw pieczątkę. Staraj się zebrać ich jak najwięcej, bo wygrywa ten instruktor, który nadeśle najwięcej poprawnie wypełnionych ankiet (uwaga, będziemy sprawdzać, czy osoba, która wypełniła ankietę rzeczywiście u was ćwiczy!). Oprócz tego wszyscy instruktorzy, którzy wezmą udział w konkursie i odeślą minimum 15 ankiet otrzymują wielki, ciepły ręcznik.
Głównymi nagrodami są :
1.    Warsztaty Fitness BEST OF IFAA, 12 września 2009, Łódź
2.    Warsztaty Fitness BEST OF IFAA, 24 października 2009, Wrocław
3.    Międzynarodowa Konwencja IFAA, 7-8 listopada 2009, Warszawa
4.    Szkolenie Dance Reggae z Jose Martinezem, 17-18 października 2009, Warszawa
5.    Szkolenie IFAA Aerobik & Step Licencja B, miejsce i termin 2009 do wyboru


Na grody są atrakcyjne, bowiem cena kursu dochodzi do  950 zł.
Jednak wygrywają nie tylko instruktorzy. Dla  100 uczestników, którzy udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie 9.  przygotowaliśmy porządne sportowe torby.

Nie byłaś na targach, ale chcesz wygrać? Nic prostszego - pobierz ankiety ze strony albo zadzwoń na podany wyżej numer, a my Ci je wyślemy.
Chcesz wygrać torbę dla siebie, a kurs dla ulubionego instruktora? Wydrukuj mu ten plik z zasadami konkursu.
Najfajniejsze wypowiedzi o cechach wymarzonego instruktora zamieszczone zostaną na stronie internetowej.

 

Zasady konkursu znajdziesz TU ,
ankiety ściągniesz TU,
dokładny regulamin TU.
Zapraszamy do zabawy!

 


KAO!


Klub Ambasadorów ONOZIS, to miejsce dla tych, którzy wiedzą, że rozdwajające się końcówki to jeszcze nie jest koniec świata. Ale na pewno początek końca;)
KAO, to wiedza, ludzie i wspaniałe nagrody.
Na platformie możesz dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat urody oraz podyskutować na ten i inne tematy z innymi Ambasadorami, których będziesz miał okazję poznać.
Najprzyjemniejsze w tym wszystkim to, że im bardziej będziesz aktywny, tym więcej czeka Cię prezentów!  Kliknij w zakładkę KAO nagrody, lub banner na górze strony. Już za samą rejestrację w KAO dostaniesz od nas w prezencie opakowanie ONOZISu i oryginalną zawieszkę, a potem będzie jeszcze lepiej i jeszcze więcej.
„Dla chcącego – nic trudnego”, zatem mam nadzieję, że do zobaczenia w różowej limuzynie wiozącej do SPA!Spotkanie z prof. Andrzejem Langnerem

W letni poranek warszawskiej Galerii „Zadra” odbyło się spotkanie prasowe ze sławą polskiej dermatologii - profesorem Andrzejem Langnerem.
W śniadaniu naukowym wzięły udział dziennikarki prasy kobiecej oraz poświęconej zdrowiu.
Profesor wygłosił wykład na temat łysienia. Opowiadał o jego rodzajach, przyczynach oraz metodach leczenia. Porównał  typy łysienia dotykające kobiet i mężczyzn. Wszystkie przykłady zilustrowane były ciekawymi zdjęciami i schematami. Profesor podkreślił, że jest zwolennikiem stosowania preparatu ONOZIS® Beauty w kuracji wspomagającej leczenie łysienia i opisał jego rolę.
Po pierwszej, ściśle naukowej, części prezentacji przyszła kolej na lżejsze tematy.
Prof. Langner rozwiał mity o zbawczym działaniu skrzypu polnego na porost włosów. (Dodał też, że czasami może nawet zaszkodzić, gdyż stosowany w nadmiarze wypłukuje witaminę B z organizmu). Pochwalił tradycyjne metody naszych babć, które myły głowy w wywarach z chmielu i pokrzywy (pokrzywa powoduje przekrwienie skóry, a więc włosy są lepiej odżywione). Doświadczony dermatolog poradził jakich szamponów i odżywek używać, na co zwracać uwagę przy zakupie, m.in. polecał kosmetyki do włosów zawierające proteiny jedwabne.
Po prezentacji wszyscy zebrani przeszli do przytulnej jadalni na śniadanie. Tam, podczas kameralnej rozmowy, dziennikarki dalej pogłębiały swoją wiedzę. Padały liczne pytania m.in. o tym jak skutecznie zabezpieczyć skórę i włosy przed pójściem na basen, co ma wpływ na powstawanie atopowego zapalenia skóry, jak leczyć bielactwo. Pytania dotyczące trądziku i różnych jego postaci zostały omówione i zilustrowane przykładami z praktyki lekarskiej Profesora. Panie interesowały się znaczeniem hormonów w terapiach dermatologicznych i nowymi środkami dostępnymi na rynku. Pytały także o opinie Profesora na temat terapii botulinowej.
Żegnając się goście wyrazili nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie z Profesorem Langnerem i jego pasjonującymi opowieściami.


Poznańskie Pink Day Party

W piątkowy wieczór 27 czerwca przez poznański rynek przemykały grupy ludzi w różowościach, przyczyną tego zjawiska było Pink Day Party - impreza podsumowująca akcję testowania ONOZISu w stolicy Wielkopolski. Motywem przewodnim poznańskiego Pink Day’a były trendy w modzie i urodzie sezonu 2008.

Była to już trzecia impreza Pink Day Party. Jak dwie poprzednie (w Warszawie i Krakowie) i ta odbywająca się w klubie Sansibar miała niepowtarzalny program. W Poznaniu organizator postawił na modę. W świat trendów wprowadzali gości młodzi projektanci z Wydziału Artystycznego Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych, czyli wylęgarni popkulturowych talentów. Bogusia Grześkowiak – młoda adeptka sztuki projektowania - pokazywała i przekonywała zebranych gości, że fantastyczną biżuterie można zrobić dosłownie ze wszystkiego: ze słomek, serwetek, krewetek i kwiatów, lub tego, co mamy pod ręką. Oczywiście najlepiej w najmodniejszym w tym sezonie kolorze, czyli różu. Magda Mazurek – nasza kolejna ekspertka, zaprezentowała sari. Przedstawiła je jako najbardziej uniwersalny, a nawet awangardowy, strój na świecie. Wizażystka - Paulina Kurowiak, doradzała, jaki róż (i dla kogo) jest najbardziej twarzowy. Podkreślała, jak ważne jest zastosowanie prawidłowej palety barw. Ekspertki ze Studia Metamorfozy, badały stan włosów i doradzały jak je pielęgnować. Agnieszka Stachowiak właścicielka i założycielka Metamorfoz dobierała fryzurę dla każdego indywidualnie. Dziewczyny ze Studia, Sonia i Ania, w mgnieniu oka wyczarowywały fantastyczne fryzury i upięcia, na potwierdzenie słów szefowej. Ela podkreśliła znaczenie pięknych paznokci w kreowaniu wizerunku, oraz niemal biżuteryjny charakter pięknego manicure’u, zauważyła, że wielu mężczyzn pociągają piękne, zadbane dłonie…
Chętnych, którzy chcieli się poddać metamorfozie było wielu. Niestety, tylko jedna osoba mogła publiczne przejeść metamorfozę, na oczach wszystkich zachwyconych gości. Przy użyciu sari, różu i „podręcznej” biżuterii Aldona przemieniła się w olśniewającą różową i eteryczną księżniczkę – dokładnie taką, jaką chce być każda dziewczynka. Trzy kolejne osoby zostały poddane metamorfozie całościowej, ale już w ukryciu- tak, że zgromadzeni mogli oglądać tylko końcowy efekt. Zgłosił się Pan i dwie Panie, jedną z nich była mistrzyni różowego jubilerstwa - tajemnicza Yoko z Poznania!
Gwoździem programu był występ Johnnego Popiela solisty Polskiego Teatru Tańca - baletmistrz w trykocie zaśpiewał w duecie z Edith Piaf wiecznie żywą piosenkę „La vie en rose” (Różowe życie). Jego brawurowa wokaliza i występ wszystkich wprawiły w zachwyt.
Spośród zebranych wyłoniono, w konkursie na „Najróżowszą Różę Wieczoru”, najlepiej ubraną na różowo osobę. Jury konkursu przyznało 2 równorzędne nagrody w dwóch kategoriach: w kategorii medialnej oraz w kategorii wdzięk i szyk. Nagrodami był sznur prawdziwych pereł oraz prawdziwie perłowa zawieszka do telefonu. Nagrody pocieszenia stanowiły niezwykłe i jedyne na świecie pierścionki projektantki Yoko.
Barmani serwowali drinki, których skład pozostał ich słodko-różową tajemnicą, miały zwalczać złe i wprawiać w dobre nastroje. Ich nazwy były pierwszym krokiem do poprawy humoru: „Po dawce porzeczki i pomarańczy całą noc będę tańczył”, „Nie ma, co czekać, chcę się uśmiechać”, „Ja jestem macho i niech wszyscy to zobaczą”, ”Kwaśno-słodki mam dziś nastrój, niech przełamie drink ten zastój”, „Coś we mnie kwiczy, więcej słodyczy!”, „Jestem z lekka wytrawnym zakończeniem stołka barowego”… Sansibar jest miejscem, w którym klient może opowiedzieć barmanowi o swoim humorze lub nastroju i dostanie indywidualnego drinka dopasowanego do stanu ducha.
Całość dopełnił pachnący różowy wystrój; voule ventsy i inne perełki kulinarne, żelki koktajlowe, muzyka z lat 80-tych, różowy papier w toaletach i poszum różowych kreacji. Przy wyjściu goście otrzymywali zestaw do olśniewania – ONOZIS oraz różowe kwiaty.

Wielkopolanie GRAJCIE W RÓŻOWE!  Konkurs ONOZIS® Beauty i Radia RMI FM

Od poniedziałku 23 czerwca - przez cztery dni -  słuchacze ulubionej stacji radiowej Poznania i okolic, mają szansę wziąć udział w naszym konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody.
- W czasie trwania konkursu - codziennie - na stronie onozis.pl podajemy hasło dnia.
- Wysłanie hasła SMS-em, na numer podany na antenie RMI FM, jest warunkiem przystąpienia do konkursu.
- Osoby, które zgłoszą się do zabawy, będą musiały odpowiedzieć prawidłowo na pytanie wstępne.
- Spośród wszystkich uczestników, którzy podadzą właściwą odpowiedź, prowadzący wylosuje osobę, której zada pytanie główne dotyczące pielęgnacji włosów i paznokci.
Serdecznie zapraszamy zwłaszcza tych, którzy chcą zmienić swój wygląd lub kolor włosów, chcą poprawić ich kondycję oraz  wszystkich lubiących dobrą zabawę.
NAGRODY:
23.06 poniedziałek
kupon na pełny zabieg Metamorfozy w studio Metamorfozy + podwójne zaproszenie na Pink Day Party w klubie Sansibar + dwumiesięczna kuracja preparatem ONOZIS® Beauty
24.06 wtorek
zestaw do olśniewania: podwójne zaproszenie na Pink Day Party w klubie Sansibar + Zawieszka perłowa + dwumiesięczna kuracja preparatem ONOZIS® Beauty
25.06 środa
kupon na pełny zabieg Metamorfozy w studio Metamorfozy + podwójne zaproszenie na Pink Day Party w klubie Sansibar + dwumiesięczna kuracja preparatem ONOZIS® Beauty
26.06 czwartek
zestaw do olśniewania: podwójne zaproszenie na Pink Day Party w klubie Sansibar + zawieszka perłowa +
dwumiesięczna kuracja preparatem Onozis® Beauty
Słuchajcie Radia RMI FM 90,6 (Poznań) i 99,4 FM (Wielkopolska)!

Pink Day party w Krakowie

12 czerwca w krakowskim klubie Baroque na Starym Mieście odbyło się party, które było uroczystą kulminacją akcji testowania preparatu ONOZIS® Beauty przez klientów salonów Moloko Hair Studio i Ego Kosmetyka & Spa.  Atmosfera była naprawdę gorąca!
Gwiazdami Pink Day Party w Krakowie była Olimpia Ajakaiye - prezenterka telewizyjna TVN, TVN Siedem, projektantka wnętrz oraz Karolina Macios - autorka wydawnictwa Znak, której debiutancka książka "Wszyscy mężczyźni mojego kota" podbija aktualnie księgarskie listy przebojów. Imprezę poprowadziła Iwona Siemieniuk, aktorka i scenarzystka.
Uczestnikami imprezy, oprócz gwiazd, byli przedstawiciele mediów krakowskich, projektanci mody, styliści, przedstawiciele wydawnictwa Znak, agencji eventowych i reklamowych, szczęśliwi zwycięzcy konkursu Miasta Kobiet i Radia Złote Przeboje oraz osoby testujące preparat Onozis® Beauty w krakowskich gabinetach Moloko i Ego.
Podczas imprezy odbyły się "różowe" konkursy z cennymi nagrodami - w tym książki Karoliny Macios z autografem autorki, goście mieli możliwość skorzystania z porad doświadczonych stylistów, kosmetologów i fryzjerów. Modelki z agencji modelek Fashion Color zaprezentowały zebranym gościom najnowsze trendy w uczesaniach.  Stylistka Monika Jurczyk opowiadała o tendencjach w modzie i o tym, że róż jest "na czasie". Radziła jakie odcienie wybierać oraz z czym je łączyć. Gwiazda wieczoru - Olimpia Ajakaiye - pojawiła się w kreacji z najnowszej kolekcji autorstwa dwójki znanych krakowskich projektantów - Studia F&Ż  - czyli Jarosława Żywczyka i Zbyszka Fulary.
Foto: Marcin Andruchów

„Graj w różowe” - konkurs ONOZIS® Beauty i Radia Złote Przeboje-Kraków

Totalna pinkizacja dla 4słuchaczy! Każdy słuchacz, który weźmie udział w naszym konkursie, wdniach 3-6 czerwca 2008 (odpowie prawidłowo na pytanie), ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody.
Na każdą z nich składa się:
1. bezpłatna fryzura w salonie fryzur Moloko
2. bezpłatna wizyta w gabinecie kosmetycznym Ego - manicure i zabiegi na dłonie
3. dwumiesięczne zaopatrzenie w ONOZIS® Beauty
4. zaproszenie dwuosobowe na jedyne w Krakowie PINK DAY party
5. a przed samym party rady stylisty, który doradzi jak włożyć róż,  obowiązujący kolor na PINK DAY
Każdy laureat konkursu otrzyma więc nagrodę o łącznej wartości ponad 700 zł.
Słuchajcie Radia Złote Przeboje - Kraków 92,5 FM!

Akcja testowania ONOZIS® Beauty w stolicy Wielkopolski

Każdy Klient poznańskiegoStudia Metamorfozy, może zostać jednym z zaledwie trzystu testerówwpływu ONOZIS Beauty na możliwości uwodzenia i olśniewania...
Od początku czerwca - przezkilka tygodni - klienci Studia Metamorfozy, zgłaszający problemy zwłosami lub paznokciami, będą zaopatrywani w opakowania różowych (jakżemogłoby być inaczej w tym miejscu różowego nastroju!) tabletek ONOZIS®Beauty. Efekt kuracji z pewnością będzie szybko widoczny.
ONOZIS® Beauty i Studio Metamorfozy zapraszają: Poznań, ul. Matejki 36/2, www.studio-metamorfozy.com

Pink Day Beauty w Krakowie

7 maja 2008 ruszyła druga część akcji testowania preparatu ONOZIS® Beauty - tym razem w krakowskich salonach: Moloko Hair Studio i Ego Kosmetyka & Spa.
Ci Klienci gabinetu Ego i salonu Moloko, którzy wezmą udział w testowaniu ONOZIS® Beauty, zarejestrują się na stronie www.pinkday.macte.pl i wykażą się sumiennością w samoupiększaniu, czyli regularnym stosowaniu ONOZIS® Beauty, mają szansę otrzymać zaproszenia na jedyne w Krakowie PINK DAY party, które odbędzie się już w czerwcu.
Patronat medialny nad naszą akcją objęły: krakowski magazyn Miasto Kobiet i portal www.miastokobiet.pl
Razem z nimi organizujemy konkurs „Graj w różowe”!

Jak wygrać główną nagrodę?
Na adres e-mail 
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it trzeba wysłać swój adres zamieszkania oraz informację o najbliższej aptece, w której jest dostępny ONOZIS® Beauty i najbliższym miejscu, w którym dystrybuowane jest Miasto Kobiet.
Osiemnasty (tyle zawsze mamy lat) i sześćdziesiąty e-mail (tyle jest tabletek ONOZIS® Beauty w opakowaniu) zostaną nagrodzone!
Uwaga: przesyłając taką wiadomość automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby niniejszego konkursu.
Co do wygrania?
Bezpłatna wizyta w salonie fryzur Moloko, gabinecie kosmetycznym Ego (manicure i zabiegi na dłonie), dwumiesięczne zaopatrzenie w ONOZIS® Beauty oraz zaproszenie na krakowskie PINK DAY party.
A przed samym party – rady stylisty, który doradzi jak TY masz włożyć róż.
Wszystkie krakowianki zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Naprawdę warto!

Pink Day Beauty czyli jak wzmocnić swoje włosy i świetnie się bawić...

W lutym 2008 nastąpił finał pierwszego etapu akcji testowania preparatu ONOZIS® Beauty przez klientów wybranych salonów fryzjerskich.

Pierwszym miejscem, w którym klienci zgłaszający problemy z osłabionymi włosami i łamliwymi paznokciami mogli bezpłatnie otrzymać Onozis® Beauty, była warszawska Pracownia Dobrego Nastroju Spinky. Oprócz preparatu testerzy otrzymali również materiały informacyjne dotyczące produktu oraz specjalny notesik w którym mogli odnotowywać postępy w kuracji.
27 lutego w restauracji Kuku QQ w Warszawie odbyło się uroczyste party Pink Day Beauty, które było kulminacją tej części akcji. Gospodarzami imprezy byli: styliści z pracowni Spinky, która umożliwiła przetestowanie swoim klientom preparatu Onozis® Beauty, przedstawicielki firmy NYCOMED oraz agencja MACTE!, która współuczestniczyła w tworzeniu kampanii.
Wśród uczestników wieczoru znaleźli się: klienci salonu Spinky, którzy testowali produkt, specjaliści z zakresu zdrowia i urody oraz goście specjalni - przedstawiciele mediów.
Zebrani mieli możliwość skorzystania z porad stylistów fryzur i paznokci. Zaprezentowano metodę badania struktury i budowy włosa za pomocą endoskopu-kamery. Na ekranie wyświetlany był obraz włosa powiększonego 200 razy. Specjaliści omówili najciekawsze, problematyczne przypadki i radzili jak sobie z nimi radzić. Każdy z gości mógł na chwilę stać się ekspertem i spróbować swoich sił w interpretacji obrazu włosa z kamery. Na najbardziej aktywnych czekały nagrody – zestawy kosmetyków do pielęgnacji włosów. Zaleceniem dotyczącym stroju na Pink Day Beauty było uzupełnienie go o elementy w kolorze różowym. Osobę, której udało się to zadanie najciekawiej zrealizować, wytypowało fachowe jury. W jego skład weszły panie: Beata Sadowska i Elżbieta Jędrzejewska wspierane przez stylistkę Magdalenę Butrym. Na zwyciężczynię czekała niezwykła nagroda – ręcznie robiona biżuteria.
Po smakowitym poczęstunku na deser serwowano różowe ciasteczka. Jedno z nich kryło w sobie niezwykłą niespodziankę!  Szczęśliwa znalazczyni otrzymała, z rąk pani Jolanty Peché, Brand Managera z firmy NYCOMED, prezent – naszyjnik z pereł hodowlanych.

Pink Day Beauty - Warszawa, 27 lutego 2008


 


copyright © 2023 NYCOMED Sp. z o.o.
NIP: 526 28 68 535, KRS: 0000237611
Kapitał zakładowy: 50 000,00 zł
Aleje Jerozolimskie 146 A, PL 02-305 Warszawa
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nota prawna